ברוכים הבאים לבלוג החדש של MyHeritage ישראל!

אנו ב-MyHeritage מאמינים שאין משפחה שאין לה סיפור. מרתק, מסעיר, כזה שיכול למלא עמודי ספרים ולהצית את דמיונם של תסריטאים. לפעמים הסיפור נמצא על פני השטח, גלוי וידוע לבני המשפחה. כל שצריך זה לפתוח את האלבומים, לקרוא את המכתבים ולחזור אחורה בזמן. לפעמים הסיפור שקוע עמוק בזיכרון, מסתתר בין דפי האלבומים או ברמז המוטבע על גב גלויה וצריך לצלול עמוק פנימה אל ההיסטוריה המשפחתית כדי לקלף את השכבות, לנגב את האבק ולחשוף אותו. כל שצריך הוא להיכנס ל-MyHeritage, לבנות אילן יוחסין ולגלות את העבר.

בכל יום, בכל רחבי הגלובוס מגלים משתמשי MyHeritage דברים מדהימים על משפחתם בזכות הטכנולוגיה החכמה והכלים המתקדמים העומדים לרשותם. משתמשים מגלים קרובי משפחה שלא ידעו על קיומם או שחיפשו כל חייהם, משפחות מתאחדות אחרי שנים של נתק. בזכות MyHeritage יכולים היום משתמשים בכל רחבי העולם לגשר על פערי הזמן והמרחק, בחיפושם אחר שורשיהם ההיסטוריים.

בבלוג החדש נשתף אתכם בסיפורים בתחום הגנאולוגיה, נעדכן על החידושים הטכנולוגים שאנו מפתחים ונעניק סיוע והדרכה לביצוע מחקר נכון ויעיל של ההיסטוריה המשפחתית, במטרה לסייע לכם לגלות קרובי משפחה ולמצוא מידע היסטורי על אבותיכם. נעדכן אתכם באופן קבוע על הפיתוחים האחרונים של MyHeritage והרשומות ההיסטוריות החדשות הזמינות עבורכם באתר, וכן על מבצעים מיוחדים באתר.

וכמובן, נשתף אתכם בסיפורים המופלאים, המרגשים ומעוררי ההשראה של משתמשי MyHeritage.

האם גם לכם היה גילוי מעניין על ההיסטוריה המשפחתית? האם חשפתם לאחרונה סיפור משפחתי שלא ידעתם עליו ומעוניינים לשתף אותו בבלוג החדש? אנא שלחו לנו את הצעותיכם לכתובת: stories@myheritage.com

מעוניינים לגלות את ההיסטוריה המשפחתית שלכם ולמצוא קרובים, אך טרם בניתם אילן יוחסין? זה הזמן. היכנסו לאתר והירשמו. אתם מוזמנים להתעדכן גם באמצעות עמוד הפייסבוק שלנו.

זהו, יוצאים לדרך, מקווים שתהנו.

MyHeritage ישראל

השאר תגובה

האימייל שלך יישמר באופן פרטי ולא יופיע בתגובה לפוסט.

 • הורוביץ מאוה


  12 בספטמבר, 2017

  האתר נפלא יש לו פוטנציאל אדיר צריך רק להשקיע זמן כדי להנות מהאפשרוית.

 • רחל שנרב


  12 בספטמבר, 2017

  יש לי ספר שכתבתי כולו מחקר משפחתי על משפחות ראנד ואייגרמן הייתי רוצה לשלוח אותו במייל לבלוג שלכם ואני לא יודעת איך לבצע זאת ?

  • רועי מנדל


   13 בספטמבר, 2017

   שלום רחל. מוזמנת לשלוח לכתובת: stories@myheritage.com

 • אסנת יותם


  12 בספטמבר, 2017

  ישר כח. ניקרא כמשהו מעניין ואולי גם מועיל.

  • רועי מנדל


   13 בספטמבר, 2017

   תודה רבה אסנת.

 • לאה טאו


  24 בספטמבר, 2017

  שלום רב מעונינת להתחדש בבלוג

 • אראלה דיכטר


  21 באוקטובר, 2017

  שלום רב מעוניינת להתחדש בבלוג

 • אראלה דיכטר


  21 באוקטובר, 2017

  שלום רב מעוניינת להתחדש בבלוג לא נרשמתי בבקשה רישמו

 • אומיד


  8 בנובמבר, 2017

  האם ישנם מאגרי מידע של יוצאי מדינות ערב או איראן, ברור לי כי מדינות אלו לא היו מסודרות ברישומיהן וכי היהודים היו מפוזרים וזזים וכו׳ ? חיפשתי בעבר ולא מצאתי מידע רלוונטי כלשהו למשפחתי שסבתי אינה הכירה

 • Jack lahav


  6 בדצמבר, 2017

  יופי של כניסה, כל הכבוד לאתר!