חדש: הפכו את התמונות המשפחתיות ב-MyHeritage לאומנות קיר מרהיבה

תגובות

אנחנו שמחים להודיע שמשתמשי MyHeritage יכולים מהיום להפוך את התמונות המשפחתיות שברשותם לאומנות קיר יפהפייה ויוצאת דופן. יצרנו הטמעה מושלמת של המוצר עם Mixtiles וכן הענקנו למשתמשים הנחה מדהימה של עד 30% בהזמנת מגוון הדפסות ובנוסף משלוח בינלאומי בחינם.

הסבר מפורט בסרטון הקצר שלפניכם:

Mixtiles הוא שירות בינלאומי מוביל להדפסת אומנות קיר. Mixtiles מדפיסים אריחי צילום יפייפיים בגודל 20×20 ס"מ (8×8 אינץ') שניתן להדביקם שוב ושוב על הקירות, ללא שימוש בפטיש ומסמר. אריחי צילום אלו הם מתנה מופלאה לאהוביכם, במיוחד לאלו האוהבים צילומים נוסטלגים (ובינינו, מי לא אוהב נוסטלגיה?)

אם השתמשתם ביישומים המופלאים שלנו  – ™MyHeritage In Color וה-Photo Enhancer כדי לשפר את איכות התמונות שברשותכם וצביעתן, כעת ישנה אפשרות נפלאה להציג את התוצאות הנהדרות וליהנות מהן בבית, או לתת ליקיריכם מתנה ייחודית וכל זאת בכמה לחיצות כפתור! השנה, כשאנשים מבלים יותר ויותר זמן בבית מבעבר, אין עיתוי טוב מזה לעצב את המרחב הפרטי בבית, באמצעות תמונות קיר המסבות אושר ומזכירות לנו את האנשים שאנחנו הכי אוהבים.

מנכ"ל ומייסד MyHeritage, גלעד יפת, היה זה שיזם את הרעיון לשתף פעולה עם Mixtiles. מרותק מהתמונות המשפחתיות, אסף גלעד באדיקות יותר מ-100 אלף תמונות היסטוריות של משפחתו וחיפש דרכים להפוך אותן למתנות יפייפיות לבני משפחתו. הוא לא יכול היה לחכות עוד וארגן הפתעה של Mixtiles לאמו שרה. קודם לכן, שיפר את חדות התמונות באמצעות MyHeritage Photo Enhancer וצבע כמה מהן באמצעות ™MyHeritage In Color. אמו של גלעד התרגשה עד מאד, כשקיבלה את המתנה.

שישה Mixtiles שתלויים כעת בגאווה בחדר השינה של אמו של גלעד

מתנות דומות לזו שנתן לאמו, העניק גלעד לאחיותיו. לאחר שציפורה, דודתו של גלעד ביקרה את אמו שרה והביעה התפעלות רבה מהאריחים המופלאים, הפתיע גם אותה גלעד כשהעניק לה מתנה ליום הולדתה – 20 Mixtiles להנאתה, לילדיה ונכדיה.

ציפורה היתה מלאת התפעלות מהמתנה המרגשת. "וואו, בדיוק קיבלתי את התמונות ואין לי מילים לתאר כמה שמחה אני, תודה רבה לך!". חלפו מספר ימים וציפורה שלחה לגלעד הודעה נוספת: "אני לא מפסיקה להתפעל ולהתרגש מהתמונות שהחזירו אותי ברגע אחד שנים אחורה, לאנשים יקרים בחיי ולזכרונות ילדות מתוקים".

20 ה-Mixtiles שגלעד העניק לדודתו

אריחי ה-Mixtiles קלים במיוחד וכוללים דבק מיוחד שמאפשר את תלייתם בקלות רבה. אין צורך בקידוח או נעיצת מסמר בקיר – כל שנדרש הוא להדביקם במיקום שתרצו. הם נדבקים בקלות ויציבים בכל משטח ולא משאירים שום שאריות או נזק עם הסרתם. אם תחליטו שברצונכם להזיז אותם, פשוט הסירו אותם מהקיר והדביקו במקום אחר.

הפורמט המרובע והתצורה הפשוטה של אריחים אלה מהווים יתרון ייחודי בכל הנוגע להצגת תמונות משפחתיות. תוכלו להזמין שילוב של תמונות עדכניות והיסטוריות ולהציג אותן זו לצד זו כדי להדגיש דמיון משפחתי ולהציג קשרים חזותיים בין הדורות! 

הפיכת תמונות MyHeritage לאומנות קיר מדהימה לא יכולה להיות קלה יותר. כל שעליכם לעשות הוא להעלות את התמונות שלכם ל-MyHeritage, לבחור את התמונות המקוריות, או לצבוע ולשפר את איכותן ואז להזמין את אומנות הקיר שלכם. תוכלו ליהנות ממשלוח חינם מדלת לדלת ברחבי העולם ומהנחות בלעדיות המשתנות בהתאם למדינה. 

אם אתם מזמינים לארה"ב, בריטניה או קנדה, תיהנו מההנחות הבאות: 

20% הנחה על הזמנת 3 Mixtiles או יותר.

30% הנחה על הזמנת 6 Mixtiles או יותר.

50% הנחה על הזמנת 12 Mixtiles או יותר.

כיצד מזמינים את אומנות הקיר מתוך אלבום התמונות ב-MyHeritage

ניתן להזמין הדפסה לכל תמונה שנמצאת באלבומים המשפחתיים ב-MyHeritage. כדי לעשות זאת, בחרו באפשרות "התמונות שלי" (My photos) שנמצאת תחת הלשונית "אילן היוחסין" (Family tree) שבתפריט העליון. לאחר הלחיצה כל תמונתיכם יוצגו.

כניסה לתמונות באילן היוחסין ב-MyHeritage

לחצו על אחת התמונות כדי להציג אותה על פני כל העמוד, ואז תבחינו בכפתור חדש בצבע ורוד בתפריט שמעל התמונה:

הזמנה של תמונה יחידה מתוך אילן היוחסין ב-MyHeritage (לחצו על הכפתור הורוד)

התמונה שנבחרה היא הגרסה עליה החלטתם בפעם האחרונה שערכתם אותה באתר – כלומר הגרסה המקורית, הצבועה, המשופרת או שילוב של השתיים. כדי להחליף בין הגרסאות המעובדות לבין המקור, לחצו על 3 הנקודות בחלק העליון של התמונה.

בעמוד שמופיע ניתן להמשיך בתהליך ולהפוך את התמונה שבחרתם לאומנות קיר על ידי בחירה באפשרות "הדפס כאומנות קיר". אם תרצו שה-Mixtiles שלכם יותר יכלול מתמונה אחת – לחצו על הכפתור "בחר בתמונות נוספות":

לאחר שבחרתם באופציה להוסיף תמונות, תועברו חזרה לעמוד גלריית התמונות של עץ המשפחה שלכם, משם תוכלו לסמן תמונות חדשות אותן תרצו לכלול.

בחירת תמונות נוספות

לאחר שתסיימו לסמן את כל התמונות שתרצו, לחצו על הכפתור "הדפס כאומנות קיר". רגע לפני שתועברו לאתר Mixtiles לצורך השלמת ההזמנה תופיע חלונית עם הסבר קצר על הפרטים שישותפו עם Mixtiles.

לפני ביצוע ההזמנה עצמה תתבקשו להירשם בחינם ל-Mixtiles. ברגע שתלחצו על "המשך", תועברו אוטומטית לאתר Mixtiles כדי להשלים את התהליך. חשוב להדגיש כי שום מידע אישי לא מועבר מ-MyHeritage ל-Mixtiles, וזו הסיבה שיש לפתוח חשבון ב-Mixtlies (בחינם) עם שם וכתובת אימייל. לאחר מכן אתר Mixtiles ישלוף אוטומטית מ-MyHeritage את התמונות שאישרתם ויעניק לכם הנחה בלעדית של עד 30%, לה אתם זכאים כמשתמשי MyHeritage. שימו לב שככל שתבחרו אריחי תמונות רבים יותר, ההנחה שתקבלו תהיה משמעותית יותר.

המשך התהליך יביא אתכם לעמוד ב-Mixtiles בו ניתן לבדוק את התמונות שבחרתם. שם גם תוכלו לבחור מסגרות שונות או פשוט להשאיר את התמונות ללא מסגרת כלל, כלומר לבחור באופציית ה-Edge, שהיא לטעמנו האפשרות המועדפת.

בחירת מסגרת לתמונות

באתר Mixtiles תוכלו לעשות זום-אין וזום-אאוט כדי להגדיל או להקטין את הפרטים המצולמים בתמונה. בנוסף, באפשרותכם למקם את התמונה מחדש את בתוך המסגרת. שלב זה חשוב מכיוון שהתמונות שברשותכם עשויות להיות מלבניות, בעוד שאומנות הקיר ב-Mixtiles בנויה מתמונות מרובעות.

התאמת התמונה במסגרת

לחצו על "Checkout" כדי להשלים את ההזמנה.

עוד רגע אחד!

לנוחיותכם, קיימת דרך נוספת להזמנת מספר תמונות: לחצו על לשונית "התמונות שלי" בתוך אתר MyHeritage, ותמצאו כפתור בצבע ורוד שכותרתו "הדפס כאומנות קיר". הקליקו עליו.

הזמנת אומנות קיר מתוך "התמונות שלי"
בחירת מספר תמונות להזמנה כאומנות קיר

לאחר שסיימתם לסמן את התמונות שתרצו, לחצו שוב על "הדפס כאומנות קיר", ובחלונית הבאה יופיעו התמונות שבחרתם.

חלונית הצגת התמונות הנבחרות

באפשרותכם ללחוץ על 3 הנקודות בפינת העליונה של כל תמונה כדי להחליט אם תרצו להזמין את גרסת המקור במקום הגרסה האחרונה של התמונה שצבעתם, שיפרתם, או פשוט לבטל את בחירת התמונה.

לחצו על "המשך" והשלימו את ההזמנה באתר Mixtiles. אם כבר יש לכם חשבון שם, כל שנותר לכם לעשות הוא לבצע התאמות סופיות של תמונות למסגרת עד אשר תהיו מרוצים מהתוצאה, ואז ללחוץ על כפתור ה-"Checkout".

בדקו את התוצאה לפני ההזמנה

אומנות הקיר תגיע במשלוח חינם לכל כתובת בעולם שתכניסו.

הזמנת גלריית Mixtiles כמשתמש חדש

אין לכם עדיין חשבון ב-MyHeritage? אל דאגה – פשוט הירשמו בכתובת www.myheritage.co.il. לאחר מכן, בתפריט העליון בחרו בלשונית "אילן יוחסין" ואז "התמונות שלי" – ומשם תוכלו להעלות תמונות לאתר. באפשרותכם גם לצבוע ולשפר באופן אוטומטי את התמונות שהעלתם לפני שתמשיכו להזמנת אומנות הקיר שלכם, כפי שמפורט בפוסט זה.

עלויות

מחיר אומנות הקיר משתנה בהתאם למספר התמונות שנרכשו. משתמשי MyHeritage מקבלים הנחות בלעדיות: 30% הנחה ברכישת 6 חבילות או יותר, ו-20% הנחה ברכישת 3 חבילות ומעלה. כאמור, המשלוח לכל העולם הוא בחינם.

סיכום

שיתוף הפעולה החדש של MyHeritage עם Mixtiles מאפשר להפוך בקלות תמונות משפחתיות לאומנות קיר מרהיבה, משתלמת ופשוטה לתלייה. עצבו את קירות ביתכם בהיסטוריה משפחתית ובתמונות של יקיריכם, או שמחו את בני משפחותיכם כשתעניקו להם זאת כמתנה, ותהנו מהתגובות שתקבלו.

בקרו ב-MyHeritage והפכו את תמונתיכם לאומנות קיר עוד היום!

השאר תגובה

האימייל שלך יישמר באופן פרטי ולא יופיע בתגובה לפוסט.