MyHeritage נרכשה על ידי קרן ההשקעות הפרטית Francisco Partners

MyHeritage נרכשה על ידי קרן ההשקעות הפרטית Francisco Partners

אנחנו שמחים לבשר כי Francisco Partners, קרן השקעות בינלאומית המתמחה בשותפויות עם חברות טכנולוגיה, רכשה את MyHeritage. העסקה נחתמה ב-24 בפברואר, 2021 והיתה מותנית באישורים רגולטוריים שהתקבלו לאחרונה, ולפיכך הושלמה הרכישה היום.

18 השנים האחרונות היו מסע מדהים עבור MyHeritage, שלא היה אפשרי ללא הצוות המדהים שלנו והמשתמשים המסורים שלנו. לא היינו יכולים לעשות את זה בלעדיכם.

אותה הנבחרת, אותה המשימה

גלעד יפת, מייסד ומנכ"ל MyHeritage, ימשיך להוביל את הצוות המצוין והמסור שלנו, בזמן שאנו ממשיכים ליצור דרכים חדשות ומרתקות לאנשים ללמוד על מוצאם. אין כל שינוי בכוח האדם ואין שינויים במפת הדרכים של המוצר. חלק מהמשקיעים לשעבר שלנו עזבו בחיוך, ופרנסיסקו פרטנרס החליפה אותם.

ממשיכים להציב את משתמשינו במקום הראשון

מאז שנוסדה לפני למעלה מ-20 שנה, השקיעה פרנסיסקו פרטנרס ביותר מ-300 חברות טכנולוגיה, מה שהפך אותה לאחת המשקיעות הפעילות והוותיקות בענף הטכנולוגיה. המשרד משקיע בהזדמנויות בהן הידע העצום והמומחיות התפעולית שלה יכולים לסייע לחברות לממש את מלוא הפוטנציאל שלהן.

אנו מאמינים כי פרנסיסקו פרטנרס נמצאת בעמדה ייחודית לסייע להאיץ את חזון הצמיחה שלנו ב- MyHeritage, מה שיאפשר לנו להמשיך בדרכנו ולעשות את מה שאנחנו עושים בצורה הטובה ביותר – להציב את המשתמשים שלנו בראש ולהעניק להם חוויות מעשירות חיים, ולפעמים גם משנות חיים. אנו נרגשים לקראת מה שצופן העתיד ומצפים לפתוח פרק חדש עם פרנסיסקו פרטנרס.

המסע של MyHeritage

מאז 2003 הפכה MyHeritage את גילוי ההיסטוריה המשפחתית לקל יותר ונגיש יותר עבור מיליוני אנשים ברחבי העולם. התשוקה שלנו לגנאלוגיה והמחויבות לחדשנות הדריכה אותנו לאורך השנים. ל-MyHeritage ישנם כיום 85 מיליון משתמשים ברחבי העולם, שבנו יחד יותר מ-72 מיליון עצי משפחה, והאתר זמין ב -42 שפות.

MyHeritage גייסה במהלך השנים 49 מיליון דולר בחמישה סבבים של מימון, האחרון שבהם התרחש בשנת 2012, ולאחר מכן החברה הפכה לרווחית. משקיעי החברה כללו את המשקיעים הפרטיים יובל רכבי ואביב רייז, שהשקיעו בחברה בשנת 2005 והמשיכו לתמוך בה מאז, כמו גם Index Ventures ,Accel ו- Bessemer Venture Partners. בתמיכתם האיצה החברה את צמיחתה והשלימה 11 רכישות אסטרטגיות. חלק מהמשקיעים הנוכחיים של החברה ישקיעו מחדש בחברה לצד פרנסיסקו פרטנרס, ביניהם HP Beteiligungs GmbH, יובל רכבי, מייסד ומנכ"ל החברה גלעד יפת, והמשקיע העצמאי גיגי לוי.

מחויבות לפרטיות

ב- MyHeritage הפרטיות ואבטחת הנתונים שלכם הם בראש סדר העדיפויות שלנו. איננו מוכרים או מעניקים רשיון לנתונים אישיים. אנו בוחנים ללא הרף את הנהלים והמדיניות שלנו ומחפשים דרכים חדשות לייעול הגישה שלנו לפרטיות וביטחון. יחד עם פרנסיסקו פרטנרס, התחייבות זו תתעצם אף יותר והמשתמשים ייהנו משיפורים במערך הפרטיות של החברה. כצעד ראשון באסטרטגיה זו, אנו נעדכן בקרוב את מדיניות הפרטיות שלנו כך שתכלול את האיסור החד משמעי של החברה לרישיון או מכירה של נתונים גנטיים לצד שלישי כלשהו. עדכונים אלה יהיו ייחודיים מאוד בענף הגנאלוגיה הרחב ובתעשיית ה- DNA הצרכני והם עדות למחויבות ששתי החברות חולקות לפרטיות ולצרכנים.

משתמשים יקרים

פנינו קדימה אל העתיד. MyHeritage תישאר אותה חברת היסטוריה משפחתית שאהבתם ומשימתנו נותרה ללא שינוי. נמשיך להביא לכם חידושים בתחום כדי להפוך את ההיסטוריה המשפחתית למספקת, מהנה ונגישה יותר.

אנו נרגשים מאד לקראת הפרק הבא באבולוציה של MyHeritage, ואנחנו שמחים מאוד להיות חלק מהמסע. המומחיות והמשאבים הנרחבים של פרנסיסקו פרטנרס יאפשרו לנו ליצור ערך גדול עוד יותר עבור המשתמשים שלנו, ולהגיע לקהל גדול יותר, להביא תועלת למיליוני משתמשי MyHeritage ברחבי העולם.

אז היכונו, דברים גדולים עוד לפנינו!