"הסופר קלאסיקו" בין כוכבי העבר של ברצלונה וריאל מדריד נערך בחסות MyHeritage

"הסופר קלאסיקו" בין כוכבי העבר של ברצלונה וריאל מדריד נערך בחסות MyHeritage

כשאגדות הכדורגל האירופי יצאו ממנהרת השחקנים ועלו על כר הדשא, לא היה אוהד אחד ביציע או צופה בטלוויזיה ברחבי העולם שלא התרגש. כל אוהד כדורגל יודע שהסופר קלאסיקו הוא המשחק החשוב ביותר בכדורגל האירופי – מפגש ענקיות בין ריאל מדריד לבין ברצלונה זו חוויה שאין חובב ספורט שלא חלם להיות נוכח בה. חברת MyHeritage היתה נותנת החסות הראשית במשחק המדובר שנערך ביום שלישי, 20 ביולי 2021, בתל אביב.

במשחק חגיגי ששודר ברחבי העולם ונצפה על ידי מיליוני אוהדים, התמודדו כוכבי העבר של הליגה הספרדית זה מול זה ב"קלאסיקו אגדות". את הבלאנקוס ייצגו במשחק הראווה כוכבי העל בראשם לואיס פיגו ורוברטו קרלוס. את ברצלונה ייצגו כוכבי העבר ריבאלדו, חבייר סביולה, רונלד דה בור והכוכב הגדול מכולם, שמשך את מרבית תשומת הלב של האוהדים – רונאלדיניו.

מסביב לכר הדשא היתה נוכחות גדולה במיוחד של חברת MyHeritage, נותנת החסות הראשית למשחק ועל המסכים הופיע סרטון מרגש ובו עוברי אורח שמשתמשים ב-MyHeritage ומגלים דברים מפתיעים על משפחתם. 40 עובדי MyHeritage הוזמנו למשחק ונהנו מחוויה בלתי נשכחת. הנוכחות של MyHeritage במשחק של אגדות עבר, באווירה נוסטלגית שכזו, היתה טבעית ומתבקשת. רבים מהצופים ביציע ובטלוויזיה גדלו על השחקנים שכיכבו על כר הדשא וסופר קלאסיקו הוא במידה רבה חווית ילדות עבורם. בתורים הארוכים בכניסה לאיצטדיון ניתן היה לראות אבות, שהעריצו את הכוכבים הללו בצעירותם, מלווים בילדיהם הקטנים שלא זכו לראות את רונאלדו, פיגו וחבריהם, מכדררים בזמן אמת – מעבירים את המורשת לדור הצעיר.

זו איננה הפעם הראשונה ש-MyHeritage משתפת פעולה עם אגדות כדורגל ושיתוף פעולה שכזה התקיים בעבר במסגרת פרויקט מיוחד שעשינו לקראת מונדיאל 2018.

על כר הדשא, סיפקו הוותיקים חוויה גדולה לאוהדים, בדיוק כפי שציפו מהם. המשחק היוקרתי והיריבות המסורתית הוציאו מאגדות העבר את המיטב והם נתנו לאורך כל דקות המשחק את כל מה שיכלו עבור הצופים. רונאלדיניו, הכוכב הגדול שזהר מעל כולם כמו אז, גם היום, הבקיע את השער הראשון והלהיב את הקהל.

אולם הרגע המרגש ביותר היה דווקא רגע שלא קשור למשחק עצמו, כשנער צעיר פרץ לתוך המגרש כדי לחבק את הכוכב הברזילאי, שהתרגש אף הוא מהמחווה וחיבק את הנער בחום.

לראות את הכוכבים הגדולים שעליהם רבים מאיתנו גדלנו רצים שוב על הדשא במדים של הקבוצות האהובות, היה רגע נוסטלגי מרגש במיוחד. היתה לנו הזכות לקחת חלק באירוע הזה, כנותני החסות.