מה חדש ב-MyHeritage? הרצאתו של גלעד יפת, מייסד ומנכ״ל MyHeritage, בכנס הגנאולוגיה הבינלאומי

מה חדש ב-MyHeritage? הרצאתו של גלעד יפת, מייסד ומנכ״ל MyHeritage, בכנס הגנאולוגיה הבינלאומי

לאחרונה חזרנו מ-RootsTech – כנס ההיסטוריה המשפחתית הגדול בעולם שהתקיים ביוטה, ארה״ב. היה נהדר לראות פרצופים מוכרים באירוע הגנאלוגיה של השנה, ומאידך להכיר כל כך הרבה אנשים חדשים. באחד ממושבי הכנס השתתף הקהל במפגש עם גלעד יפת, מייסד ומנכ"ל MyHeritage, ששיתף פרטים על היישומים והכלים שהושקו לאחרונה, ועדכן כל מספר יוזמות חדשות שיראו אור בקרוב.

צפו בהקלטת ההרצאה של גלעד יפת בכנס

בפתח דבריו, גלעד שיתף עם הקהל תגלית ממחקר ההיסטוריה המשפחתית שלו. את התגלית המרתקת הקדיש גלעד לאביו, גדעון יפת, שנפטר לפני 10 שנים. הסיפור שסיפר גלעד מעורר השראה רבה, ואף כולל נקודות ורעיונות חשובים בכל הקשור למחקר שורשים. צפו בסרטון כדי לשמוע פרטים נוספים!

לאחר מכן גלעד דיבר על חבילת היישומים יוצאת הדופן של MyHeritage בתחום התמונות, ועל היישום האחרון שלנו ™AI Time Machine, המפיק תמונות שמאפשרות לכל אחד לדמיין כיצד הוא היה נראה לו חי בתקופת היסטוריות שונות. כדוגמה, גלעד שיתף מספר תמונות של עצמו, ושל כמה מחברי הצוות האחרים שהשתמשו בערכות נושא מתקופות היסטוריות מגוונות.

בהמשך גלעד הציג גם את ״סימון הצבעים״ באילנות היוחסין, יישום חדש וחינמי שהופך את הניווט באילנות היוחסין והבנתם לקלים ופשוטים. כמו כן הזכיר גלעד שבמקביל ל״סימון הצבעים״, הוכנסו מספר שיפורים נוספים לאילן היוחסין ב-MyHeritage.

לבסוף, גלעד סיפק הצצה ליישום חדש ובלעדי בתחום התמונות שיושק בקרוב מאוד. הודעות והכרזות חשובות נוספות כבר נמצאות בדרך אליכם, אז הישארו מעודכנים!